Акції сервісу

Ми хочемо, щоб експлуатація Вашого автомобіля ŠKODA була безпечною і приносила Вам тільки позитивні емоції. Навіть у разі наявності сервісних акцій на Вашому автомобілі, запевняємо Вас, що безпека і працездатність Вашого автомобіля забезпечені, і ніщо не заважає використати його по прямому призначенню.

Для того, що б дізнатися про сервісні акції, подзвоніть в автоцентр "ИНТЕРАВТО ПЛЮС" за телефонами:

          +38 061 2807771
          +38 067 0777771

 

Діагностика системи кондиціонування автомобілів ŠKODA за 1000 грн.

З настанням спекотних днів сонце вже активно пригріває, і ви все частіше користуєтеся кондиціонером для свіжості, охолодження повітря і комфорту. Важливо пам'ятати, що для свіжості повітря система кондиціонування авто повинна проходити періодичну чистку, так як в період експлуатації вона може засмічуватися пилом, мікроорганізмами.

Докладніше

 

Акція «Вперед до подарунків»

З 01 квітня до 31 травня 2021 року запрошуємо вас взяти участь в сервісній акції від «Єврокар Сервіс». Ставайте одним з 45 переможців та отримуйте стильні оригінальні сувеніри ŠKODA.

З 01 квітня до 31 травня 2021 року компанія «Єврокар Сервіс» запрошує вас пройти технічне обслуговування або ремонт автомобіля в дилерській мережі ŠKODA, з економією до 20% на придбання оригінальних запасних частин ŠKODA сезонного попиту, а також взяти участь в розіграші призів.

Докладніше
Акція на оригінальні запасні частини ŠKODA «Керування без зайвих турбот».

 

АКЦІЯ НА ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ ŠKODA «КЕРУВАННЯ БЕЗ ЗАЙВИХ ТУРБОТ».

Знижки до 20% на оригінальні запасні частини ŠKODA*.

З 01 березня до 31 травня 2021 року в дилерській мережі ŠKODA діють знижки до 20%* на оригінальні запасні частини ŠKODA сезонного попиту. Залиште турботи нашим спеціалістам і насолоджуйтесь керуванням. Подбайте про свій автомобіль з вигідними сезонними знижками.

Докладніше

 

Весняний СЕРВІС ŠKODA в ІНТЕРАВТО-ПЛЮС

Спеціальна пропозиція на перевірку розвал-сходження та шиномонтаж будь-якого комплекту зі знижкою – 25% в сервісному центрі офіційного дилера ŠKODA на Набережній!

Докладніше


Комплексна діагностика вашої ŠKODA за єдиною ціною!

Лише з 1 березня по 31 травня встигни зробити комплексну діагностику лише за 450 грн.

У комплекс перевірок входять:

     -  Діагностика ходової частини;
     -  Діагностика електронних систем;
     -  Перевірка технічних рідин.

Докладніше