Захоплююча історія руху

З самого початку автомобільної промисловості марка ŠKODA використовує передові технології і винаходи. Пристрасть до руху і всі технічні новинки спочатку знайшли своє відображення в велосипедах, за якими слідували мотоцикли і, в кінцевому рахунку, автомобілі.

Історія розвитку логотипу ŠKODA

Шлях розвитку компанії можна простежити з історії її логотипу, починаючи з Laurin & Klement і до "Крилатою стріли", яка використовується й зараз.

Музей ŠKODA

Музей ŠKODA вдихає життя в минуле в автентичному місці - в колишніх виробничих приміщеннях, де випускалися автомобілі ще в далекому 1928 році. У безпосередній близькості знаходиться найбільший і найсучасніший завод компанії, на якому день за днем виробляються нові автомобілі ŠKODA.

ŠKODA - Рухомий бажанням

Історія - це більше, ніж просто перебіг часу. Це колекція історій, які залишаються поза часом. Щоб відсвяткувати захоплюючу історію ŠKODA, ми створили хронологію не подій, а емоцій. І хто, як не водії наших автомобілів, мають право розпоряджатися спадщиною ŠKODA.

ŠKODA Cartette App

Show off your knowledge of the ŠKODA cars against your friends in our latest game. Invite your friends and see who knows the most about the ŠKODA stats and car models. Which one of your friends are simply clever? The game contains 36 cards with a detailed description of the most famous ŠKODA models throughout history. Learn about the car models’ displacement, max speed, output, year of production and how many models were produced. Use trump card - iconic ŠKODA models, to gain major advantages.