В Україні відновлено продаж нових автомобілів ŠKODA

В Україні відновлено продаж нових автомобілів ŠKODA

9. 4. 2022

Придбати нові автомобілі ŠKODA можна в салонах офіційних дилерів. Це обмежена кількість автомобілів, які були доставлені на склад до 24 лютого.

Відновлення продажів автомобілей SKODA

Офіційні дилери ŠKODA у регіонах, де немає бойових дій, відновлюють продаж обмеженої кількості нових автомобілів, отриманих на склад до початку війни. Наявність автомобілів можна переглянути, натиснувши кнопку "Авто на складі"

Нагадаємо, що 16 березня у безпечних регіонах сервісні центри МВС відновили реєстрацію нових автомобілів, а згодом стали доступні й інші послуги: видача дублікатів свідоцтв про державну реєстрацію транспортних засобів, складання іспитів, перереєстрація вживаного транспортного засобу за договором купівлі-продаж та ін. Сервісні центри ŠKODA працюють залежно від ситуації у регіонах, де вони розташовані. Актуальний перелік відкритих сервісних центрів з контактами і розкладом роботи дивіться за посиланням
https://www.skoda-auto.ua/news/news-detail/available-service-dealers.

Гарантія на автомобілі ŠKODA під час дії воєнного стану в Україні зберігається у випадку невчасного проходження планового ТО за умови дотримання рівня технічних рідин.

 

 Офіційний дилер у Запоріжжі - Автоцентр "Інтеравто-Плюс"
Адреса: м.Запоріжжя, вул.Академіка Амосова, 111 (Набережна магістраль, район Дубового гаю)

Останні новини

Всі новини